Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Дома и бани из дикого сруба

Основними рисами будівництва будинку в стилі "дикий cруб" є підкреслення природної природи будівельного матеріалу при повному збереженні експлуатаційних характеристик. Традиційною "родзинкою" в будівлях цього стилю є використання комлевих  частин дерева із збереженням верхньої частини кореневої системи. Так будинок набуває унікальний зовнішній вигляд.

Крім використання тільки ручного інструменту, особливістю такої технології будівництва є і використання колод великого діаметра - від 22-до 60 см. Це не тільки підсилює теплоізоляційні властивості несучих конструкцій зрубу, але й надає будові зовнішній елемент казковості.

Такий будинок часто замовляють собі люди, що збираються проводити більшу частину часу в єднанні з природою, а також мисливці або рибалки. Популярним такий стиль (дикий сруб) став і для невеликих готелів і пансіонатів, розташованих у лісовій зоні. Внутрішнє оздоблення такого будинку виконується зазвичай в тому ж стилі "лісовоої казки", як і сам зруб. Втім, креативні дизайнерські рішення дозволяють виконати внутрішню обробку і в будь-якому іншому стилі, зберігши при цьому її гармонійне поєднання з концепцією "дикого зрубу". 

Строительство домов из дикого сруба под ключ

Будівництво дерев'яного будинку з дерева ручної рубки в стилі так званого "дикого сруба" вимагає застосування спеціальних технологічних прийомів і високої точності збірки. Тільки вона в даному випадку може забезпечити високі експлуатаційні якості будівлі. Для підгонки кожної колоди потрібно точне вимірювальне обладнання та спеціалізовані інструменти.

В зруб укладаються тільки колоди обтесаних за допомогою ручного інструменту, причому обробка проводиться строго в напрямку деревних волокон. Зовні оброблене таким чином колода схоже на багатогранник з великою кількістю вузьких граней. Цим вид колоди відрізняється від інших видів колод, які зазнали обробку в заводських умовах: оциліндрованих колод і лафета.

Ручна обробка дозволяє зберегти верхній шар деревини, розташований під самою корою - заболонь, що має захисні властивості. Тому зруб з колод, оброблених таким способом, простоїть при дотриманні норм будівництва довше, ніж, якби були використані промислово оброблені колоди. Спосіб обробки колоди ручним інструментом: під сокиру, під скобель або під рубанок дозволить повністю зберегти натуральність дерева і його природну привабливість.

 

Цена дома из дикого сруба

Більш детальну інформацію про будівництво будинків з дикого зрубу, а також ціни послуг і матеріалів можна отримати по телефону. Ми дамо відповідь на всі Ваші запитання!