Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Бани из дикого сруба. Дикий сруб

Лазні (сруб бани), так само, як і сауни, краще будувати з дерева, так як воно доповнює своїми лікувальними властивостями цілющу дію парилки. Будівництво лазні з цілісних колод є одним з основних переваг дерев'яної лазні (баня из дикого сруба), завдяки чому приміщення обходиться без вентиляції. Так як дерево пропускає повітря в достатньому обсязі, в лазні роблять вікна лише для того, щоб приміщення можна було швидко охолодити.

При частому використанні лазні, стіни практично ніколи не бувають сухими, завдяки чому аромат свіжої деревини зберігається набагато довше.

        Будівництво бань з колоди (бани из дикого сруба) має в обов'язковому порядку включати теплоізоляцію стелі. Якщо стеля погано утеплена, підтримувати високу температуру в приміщенні буде абсолютно неможливо.

В якості теплоізоляційного шару повинні використовуватися сучасні базальтові і мінеральні утеплювачі. Іноді на стелю просто насипають шар землі, торфу або тирси.

        Будівництво бань з колоди – якісно. (Строительство бань из дикого сруба)

Будівництво лазень (Укриїна) може займати не так багато часу, як, наприклад, зведення будинків, але цей процес такий же відповідальний.

Якщо Ви хочете паритися в лазні і отримувати від цього справжнє задоволення, то всі етапи будівництва повинні бути виконані максимально якісно.

На сьогоднішній день в Україні найпоширенішим є будівництво бань з дикого зрубу. Баню найкраще будувати біля водойми - біля річки, озера, ставка чи басейну.

Будівництво бань з колоди (дикий сруб) починається з ретельного підбору дерева. Колоди повинні бути прямими і добре витриманими, адже саме таке дерево після обробки буде забезпечувати щільне з'єднання.

Ялинова деревина - найбільш підходяща. Крім того, стіни лазні, зведені з хвойних порід дерев, мають приємний смоляний аромат і володіють антибактеріальними властивостями.

Ми будуємо лазні недорого і якісно! Стоимость бани из дикого сруба

Тільки професійна будівельна бригада може здійснити якісне будівництво лазень недорого в Україні. Наші працівники мають багаторічний досвід, який дозволяє нам виконувати будівництво бань з колоди(дикий сруб) на найвищому рівні.

Низька вартість виконуваних робіт пояснюється можливістю постачати будівельні матеріали безпосередньо від виробника. Якісне та швидке будівництво лазень недорого - наші споконвічні пріоритети в роботі.

  • будівельний матеріал від виробника
  • якісно і не дорого
  • професійний підхід
  • досвідчена бригада
  • будівництво лазень в по всій території Украни

Будівництво лазень недорого в Україні вимагає високого рівня професіоналізму не тільки від проектувальника, але і від будівельної бригади. Наші працівники зуміють побудувати Вам справжню сучасну лазню.

Навіть якщо Ви замовте споруду лазні самого високого рівня, ми впораємося на "відмінно". Ми пропонуємо будівництво лазень недорого не тільки в Укріні, але і в сусідніх країнах.