Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Что такое сруб? Сруб дома

Уже саме слово «зруб» (сруб) говорить про те, що ж це таке. Зруб походить від слів «рубати», «зрубати», і відповідно зрозуміло, що рубають в цьому випадку дерево. Зруб(сруб) - це завжди дерев'яна споруда, і навіть при зведенні зрубу часто вживають слово «зрубати», а не «побудувати».

      У всі часи зруб(сруб) був популярним будовою. Адже зі зрубу будувалися не лише житлові будинки(сруб дома), а зовсім різні будови - лазні, господарські будівлі, у багатьох селах будувалися школи, громадські будівлі і навіть церкви. 

       У наш час дерев'яні будинки(деревянные дома) придбали своє друге народження. Сьогодні побудувати зруб у себе на ділянці є не тільки модним, а й розумним рішенням. Адже ні для кого не секрет, що дерев'яні будинки - найбільш екологічно чисте житло, а в наш час цей критерій є вирішальним і навіть необхідним. 

         Звичайно ж, кам'яні будинки мають ряд своїх переваг, наприклад, вони більш пожежобезпечні, ніж дерев'яні будинки. Але, не дивлячись на це, переваги у зрубу набагато більше, ніж недоліків.

 

 Правильно і якісно побудований дерев'яний будинок - це гарантія гарного настрою для свого господаря. Його краса, затишок, приємний, і до того ж терапевтичний аромат дерева роблять цей будинок незрівняним ні з яким кам'яним будовою. Зруби(срубы) дуже добре зберігають тепло взимку і прохолоду влітку.        Житловий дерев'яний будинок - це затишне гніздечко, ну а що вже говорити про дерев'яній лазні з її незаперечними перевагами! Попаритися в такій лазні - російської або фінської - це справжнє задоволення і добре проведений відпочинок. Ось чому в сьогоднішні дні технічного прогресу і забрудненого навколишнього середовища все більше людей замовляють будівництво зрубів(строительство срубов) у себе на дільницях. Багато городян бажають проводити вільний час за містом на природі. І адже, як чудово цей час провести в гармонії з природою у своєму дерев'яному будинку або попаритися в лазні і відновити свої сили і здоров'я.

Які переваги дерев'яного будинку зі зрубу перед звичайним цегляним будинком?

 

         Завжди і скрізь люди займалися будівництвом індивідуального житла. Сьогодні, як ніколи, в такому урбанізованому світі, у нас є потреба у власному заміському будинку, і навіть, якщо і не жити там постійно, то хоча б мати можливість виїжджати туди по вихідних, відпочивати від міського шуму і суєти, з сім'єю або з друзями. І дуже хочеться, щоб наш затишний будиночок був екологічно чистим і натуральним. І, звичайно ж, відразу на думку спадає дерев'яний будинок, або, іншими словами, зруб(сруб). Побудувати на своїй ділянці дерев'яний будинок(сруб дома) або баню сьогодні вже вважається не просто розумним рішенням, зараз це дуже модно і стильно. Крім всіх своїх екологічних достоїнств і красивого зовнішнього вигляду, зруб є ще дуже теплим і затишним житлом. Ми будуємо будинки з оциліндрованих колод, які мають  хороші експлуатаційні якості. Будинок з такої колоди простоїть довше, ніж зі звичайного ошкуренного колоди. Ми допоможемо Вам реалізувати будь-які архітектурні рішення та проекти зі зрубу(проекты срубов) - багатоповерхові заміські будинки, дачні будиночки, лазні, альтанки.

Давайте тепер звернемо увагу на переваги, які має будівництво дерев'яного будинку зі зрубу(дома со сруба):

- Дихаючі стіни

Цю здатність дерев'яного будинку, напевно, знають усі. Будинок «дихає» - легко проводячи через стіни свіже повітря і виводячи вуглекислий газ. Завдяки властивостям дерева, в будинку зі зрубу(дом из сруба) зберігається оптимальна вологість і температура.

- Низька теплопровідність

Дерев'яні будинки не потребують додаткового утеплення, без чого зазвичай не обійтися в цегляному будинку. Завдяки низькій теплопровідності в дерев'яному зрубі(срубе) не холодно взимку і не жарко влітку, а це незаперечна перевага, тому НЕ БУДЕ додаткових витрат на обігрів та охолодження.

- Неповторний аромат дерева

Чи не правда, приємно знаходитися в будинку, в якому присутній аромат дерева? Це надає додатковий затишок і дарує нам спокій від відчуття єднання з природою. Деревина, як відомо, містить смоли, які мають цілющі аромо-терапевтичні властивості. У дерев'яній лазні, під впливом високої температури, цей аромат набуває до того ж заспокійливу і розслаблюючу дію.

- Швидкість збірки дерев'яного будинку

          Швидкість складання або будівництва будинку зі зрубу(сруб дома) значно вище, ніж будівництво цегляного будинку. Після узгодження проекту, який допоможуть створити наші архітектори, які мають багатий досвід у проектуванні дерев'яних будинків, наші професіонали-будівельники швидко і якісно зберуть для вас ваш будинок або лазню «під ключ».

          Будинок зі зрубу(сруб дома) - прекрасний вибір індивідуального житла сучасної людини. Ви ніколи не пошкодуєте про прийняте Вами рішення. Дерев'яна будівля на вашій ділянці буде довгі роки радувати вас і ваших дітей. Наша будівельна компанія допоможе втілити ваші бажання і мрії в реальність.

 

Будинки з колоди

         Дерев'яний будинок в сучасному світі дуже нагадує царські хороми. Будинки з колоди знову всюди, знову величезні і красиві. Різниця лише в тому, що зведений ваш будинок буде набагато швидше, а простоїть набагато довше, ніж хороми будь-якого царя!

        Будівництво з колоди знову увійшло в моду тому, що це самий чистий і корисний матеріал. Оциліндрована колода - ось, що подарувала нам сучасність. Така колода обробляється на спеціальних верстатах і є якісним матеріалом, готовим до швидкого складання, адже деталі зрубу(сруба) точно виміряні і щільно прилягають один до одного. Так не потрібно і спеціального утеплення, що ще недавно так лякало людей, що вибрали для будівництва саме колоду.

        Ми рубаємо зруби(срубы) тільки вручну, що дозволяє виконати будь-який індивідуальний проект дерев'яного будинку(срб дома), дерев'яної лазні(сруб бани), які прослужать вам довгі роки, не втративши своєї якості і властивостей. Дерев'яні будинки та лазні, побудовані нашою компанією, сучасні, економічні, і маючи сприятливий мікроклімат, радуватимуть Вас комфортом і затишком натурального дерев'яного будинку.