Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Преимущества деревянного дома

Дерев'яний будинок (деревянный дом), дерев'яна лазня (з бруса, оциліндрованого колоди, квадратного і Д-образного бруса) - завжди мають чисте повітря, вологість в будові підтримується на оптимальному рівні, незалежно від зовнішніх впливів, що забезпечує комфортність проживання.

  1. У стінах дерев'яних будинків (деревянных домов), дерев'яних лазень (деревянных бань), дерев'яних альтанок з оциліндрованих колод(оцилиндрованного бревна), квадратного і Д-образного бруса, які ми використовуємо при будівництві наших споруд, присутні смоли і фітоциди, які надають сприятливий вплив на проживаючих в них людей.
  2. Красиве, світле дерево позитивно впливає на настрій.
  3. Низька теплопровідність - це безперечна перевага дерева. Чим менше теплопровідність матеріалу, з якого збудований будинок, тим він тепліше. Перевага дерев'яного бруса над цеглиною по теплоізоляційних властивостях очевидно - стіна з оциліндрованих колод 200 мм дорівнює товщині цегляної стіни 1100 мм (чотири цегли). Крім того, дерев'яні стіни витримують нео6межене число циклів заморожування-ро3морожування, а тому термін служби будинку 3 дерева (дома из сруба) може перевищувати 100 років.
  4. Наявність теплового замка в стінах дерев'яних будинків(деревянных домов), зроблених з оциліндрованих колод, дикого зрубу, квадратного і Д-образного бруса, дозволяє не робити додаткового утеплення дерев'яного будинку. Коефіцієнт продування завжди буде в кілька разів нижче, ніж у будинків з цегли.             
  5. Мінімальні терміни збірки будови (дерев'яного будинку, дерев'яної лазні, дерев'яної альтанки) - готовий комплект будинку(сруба) представляє собою конструктор, з якого в лічені тижні можна швидко зібрати дерев'яний будинок, відповідно до проекту.
  6. Дерев'яні будинки(дома из сруба)дуже стійкі до землетрусів і ураганів. Пожаробе3печність може бути забезпечена нешкідливими вогне3ахисними просоченнями.
  7. Деревина також є таким будівельним матеріалом, який не забруднює навколишнє середовище і не заважає природі оновлюватися. Тому дерев'яний будинок, дерев'яна лазня(баня из сруба) є екологічно чистим будовою.
  8. Деревина 3датна дихати, і ця властивість дозволяє їй, як сучасному комп'ютеру, підтримувати необхідну температуру і рівень вологості повітря. Тепловий потік з приміщення спрямовується назовні і проходить крізь колоду. При цьому, в процесі його охолодження до 3овнішніх шарів колоди, пар і вуглекислий га3 направляються перпендикулярно річним кільцям колод. У підсумку, волога і шкідливі речовини виходять з торців колоди. Саме завдяки цій властивості, в будинках зі зрубу (домах из сруба) підтримується необхідний кисневий баланс і оптимальна вологість повітря.
  9. Дерев'яні лазні (бани из сруба), побудовані 3 сосни та сауни, оброблені вільхою або липою, володіють осо6ливим духом і цілющою дією. Смолисто-гіркуватий запах знімає напругу, омолоджує і тоні3ує шкіру, підвищує імунітет, сприяє швидкому відновленню здоров'я після трудового тижня, занять спортом, хвороби, стресів.

 

Виходячи з наведених доводів можна виявити що: Будинок з дерева - це здоровий клімат в будівлі, природна природна краса і комфорт.

Мінімальна втрата тепла (економія грошей!), Пожежобезпечність, столітній термін експлуатації, а головне - здоров'я Ваше, Ваших дітей та онуків.