Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Рубленые дома (срубы домов и бань)

Безпосередньо сам процес будівництва (сруб дома) випереджають проектно-кошторисні роботи. Перш за все, слід визначити зовнішній вигляд майбутнього житла(сруба), прикинути його приблизне планування, а також загальну площу. Це завдання досить просто вирішується. Досить придбати готовий типовий проект (проекты срубов) або замовити індивідуальне будівництво. Який з двох варіантів вибрати - вирішувати клієнту. Солідна будівельна компанія завжди тримає в штаті архітектора, який займається проектуванням архітектурно-планувальними рішеннями  на прохання Замовника.

Архітектор спільно з клієнтом розробляє на папері проект (проеты срубов домов) майбутнього будинку, вносячи своєчасні корективи, поки план не буде доведений до ідеалу.

Рубаний будинок (Рубленый дом) - шедевр дерев'яного зодчества

Сучасні технології дозволяють створювати нові будівельні матеріали, розробляти інноваційні техніки в будівництві. Стрімкий розвиток цивілізації у всіх сферах, а також сформовані в умовах ринкових відносин розширюють сегмент бревенчатого домобудівництва (бревенчатые дома) ринку. Незважаючи на достаток запропонованих варіантів, зрубані вручну будинку (срубы ручной рубки) набирають все більшої актуальності і популярності.

Це пояснюється тим, що ритм мегаполісу можуть винести далеко не всі його жителі. Тому зростаюче число городян прагне перенести своє місце проживання за межі багатомільйонного міста. Поклик природи все виразніше чується всередині. Людина знаходить  розраду в обіймах природи. Ось чому так хочеться оселитися в теплому, затишному бревенчатом (сруб дом) сільському будиночку з високим ганком і різьбленими віконницями.

Споконвіку дерево залишається самим екологічним матеріалом через його натуральної природи походження. Але загальну любов рубані будинки (рубленые дома) отримали не тільки з цієї причини. Вправні майстери  при будівництві зрубу (сруба) працює не тільки руками, але й серцем, вкладає в будову всю свою душу і любов. Цим ентузіазмом повинен заразитися і майбутній власник. Господар повинен дбайливо поводитися зі своїм будинком, утримувати його в чистоті, піклуватися і доглядати. Тільки при дотриманні всіх цих умов бревенчатий (рубленый сруб дома) котедж зможе радувати своїх мешканців довгі роки і служити їм вірою і правдою безперестанку.

Багато власників дерев'яних будинків вважають, що ремонт зовсім не обов'язковий, адже це дерево. Ця думка помилкова. Подібно цегляного будинку або квартирі, рубаний будинок (сруб дома) вимагає періодичних ремонтних робіт. Містити дерев'яний будинок набагато складніше, ніж монолітний або цегляний. Рубаний будинок (сруб) стоїть особняком, тому що є справжнім шедевром дерев'яного зодчества, а рідкісні твори мистецтва вимагають особливого поводження. Скептикам здасться, що дерев'яний зруби однотипні зовні. Насправді, це не так. Кожна хата по-своєму унікальна, ексклюзивна. Рубані будівлі (срубы домов) відрізняються своєю поведінкою під час їх експлуатації. Окремі зруби (срубы) вимагають періодичного проконопачування, а також додаткових утеплювальних робіт. Інші рубані житла після декількох років служби утворюють зазори в стіна в 0,1-1 см. А в третьому і поготів виявляється, що теплопровідність всіх чотирьох стін різна. У деяких хатах з часом можуть виникнути глибокі поздовжні щілини. Переляканим читачам поспішаємо повідомити, що даних процесів можна уникнути, якщо серйозно і відповідально підійти до вибору майстра і самого зрубу (сруб дома).

Тепер визначимося з черговістю будівельних робіт. На початковому етапі будівництва зрубу необхідно зробити лісозаготівлю. Потім визначитися з місцем під забудову. Після цього розраховується сприятливий час для будівництва, адже ви ж не збираєтеся зводити будинок в холодну холоднечу або під проливними дощами? Наступний етап включає в себе проектні роботи, які передбачають тісну співпрацю з архітектором.