Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Купить сруб дома

Ви хочете швидко побудувати теплий і красивий заміський будинок з усіма зручностями?

У такому випадку краще купити зруб будинку(купить сруб дома).

Готовий проект зрубу (проекты срубов) дозволяє звести його буквально за тиждень, якщо є попередньо побудований фундамент. В іншому випадку будівництво триватиме довше, але все одно буде коротшим і вигідним, у порівнянні з будівництвом будинків з цегли або каменю.

Сучасні зруби (срубы) мають ряд унікальних якісних характеристик, які дозволяють вдало поєднувати спадщину  традицій і жорсткі вимоги до комфорту. Дерев'яний зруб(деревянный сруб) зберігає тепло, неповторну атмосферу єднання з природою, чисту екологічність обстановки.

 

На що варто звернути увагу, якщо ви вирішили купити зруб будинку (купить сруб дома)

 

1) Який фундамент передбачений для цього будинку. Для зрубів підходить монолітний, стрічковий або стовпчастий фундамент, залежно від особливостей проекту (поверховості, площі), особливостей ґрунту і місцевості, в якій проводиться будівництво. Якщо у покупця є готовий фундамент, на якому він хоче розташувати зруб(сруб), слід порадитися з фахівцями компанії-забудовника. Адже до дерева потрібен особливий підхід.

2) Який у зрубу вид утеплення. Життя в широтах з кліматичними перепадами в теплу і холодну пору року вимагає особливого ставлення до утеплення дерев'яного будинку. Наші пращури конопатили щілини між колодами. Сучасні зруби утеплюють мінеральною ватою, іноді лляним полотном, джутом. Вид утеплювача повинен відповідати клімату, а також вологості місцевості, в якій будуватиметься зруб(сруб).

3) Яка деревина обрана для зведення стін. Купити зруб будинку (купить сруб дома)можна з дикого зрубу (ручний тес), оциліндрованих колод, клеєного або профільованого бруса. У кожного виду матеріалу свої переваги. Найбільш дорогим вважається ручної тес - такі будинки мають ряд переважаючих характеристик, у тому числі по дизайну. Економ-варіант - зруби з оциліндрованих колод. Клеєний брус цінується за здатність нести великі навантаження, а профільований - за універсальність і природну чистоту деревини.

4) Вид рубки зрубу(рубка сруба). Три найпопулярніших: російська чаша, канадська чаша, лапа. Технологія канадської чаші вважається найдорожчою, оскільки передбачає вирубку отворів для створення спеціального заклинюючого  механізму на кутовому стику колод. Російська чаша має схожий механізм, але отвори - у формі вінця, а тому вирубка їх менш трудомістка. Нарешті, рубка в лапу - це особливий вид з'єднання, який дозволяє заощадити деревину і збільшити внутрішню площу будинку, але при цьому вимагає специфічного укріплення.

5) Вид просочення. Тут важливо, щоб рідина була захистом від негативного впливу навколишнього середовища - вологи, морозу, комах.

6) Особливості внутрішньої обробки. Тут все залежить від смаку і запитів клієнта. Якщо він хоче сучасний будинок з обробкою в стилі хай-тек, то є сенс купити зруб будинку(купить сруб дома из профилированного бруса) з профільованого і клеєного бруса. Дикий зруб (дикий сруб)рідко потребує особливої ​​внутрішній обробки, так як стіни самі по собі створюють неповторну атмосферу старовини. Яка, втім, добре поєднується з етнічним стилем, а також з ретро, ​​які сьогодні теж на піку популярності.