Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(067) 856-44-65

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Дома и бани из профилированного бруса

Профільований брус(профилированный брус) - це будівельний матеріал натурального походження.

Виготовляється профільований брус з деревини хвойних порід (найчастіше - з сосни або смереки). При виробництві профільованого бруса звичайній сосновій  колоді надається потрібна по відповідності форма, після чого на отриманому «напівфабрикаті» виконується виріз пазово-шипової системи зчеплення, а потім в спеціалізованих умовах відбувається ретельне машинне шліфування поверхні отриманого бруса.

Профільований брус(профилированный брус) також широко застосовується в будівництві дерев'яних будинків. Найчастіше використовується цільний брус, який виготовляється в заводських умовах з колод шляхом видалення трьох кантів. Більш сучасним варіантом є цілісний профільований брус (цельный профилированный брус). При його виготовленні строго враховуються вимоги до форми і якості обробки поверхні. Поверхня такого бруса строгается по першому класу чистоти, - до рівня євровагонки. Профільований брус прекрасний, можна сказати, ідеальний матеріал для будівництва заміських будинків, дерев'яних будинків, лазень. Але переламати стереотип мислення, зрозуміти, що це швидке за, якісне спорудження на століття, людина не завжди може. Швидше за все, тому деяким доводиться свої бетонні будинки - фортеці утеплювати фасадами, тоді як профільований брус набагато краще тримає тепло, ніж цегла і бетон.

Переваги:

  1. Екологічно чистий натуральний будівельний матеріал.
  2. Висока якість дерев'яних будинків, лазень і альтанок з сухого профільованого бруса(дома из профилированного бруса) - стіни дерев'яного будинку з сухого бруса «всідаються» незначно (приблизно 3%), вони не схильні до викривлення і викручування. Після усадки дерев'яного будинку з профільованого бруса не потрібно конопатка.
  3. Рівні поверхні не вимагають додаткової обробки (обшивки) стін дерев'яних будинків, т.к. самі по собі мають охайний і привабливий зовнішній вигляд.
  4. Короткі терміни будівництва - мінімальна усадка основних конструкцій дерев'яного будинку дозволяє будувати дерев'яні будинки із сухого профільованого бруса(срубы из профилированного бруса) «під ключ» в короткі терміни.
  5. Менша можливість утворення тріщин на бічних поверхнях дерев'яних будинків і бань і менша деформація.
  6. Профіль розрахований так, щоб дощова вода і сніг  не потрапляли в межвенцовий шов, що запобігає утворенню вогнищ гниття.
  7. Завдяки щільному з'єднанню в вінцях («замкове з'єднання») забезпечується хороша теплоізоляція і захист від продування.
  8. Відмінні споживчі властивості: низька теплопровідність; водостійкість; не вимагає конопатки; надійність і довговічність.
  9. Один з найбільш вигідних будівельних матеріалів по співвідношенню «ціна-якість». Таким чином, цей матеріал екологічний, міцний, довговічний і надійний. Профільований брус(профилированный брус) підходить для зведення різних будівель:

Будинки і лазні з профільованого бруса(дома и бани из профилированного бруса проекты) - садові меблі

- Меблі для кафе і ресторанів

- Меблі для дому

- Господарські будівлі

- Альтанки, навіси

- Декоративні вироби в ландшафтний дизайн

- Лазні і та сауни

- Будинки та дачі

- Мисливські будиночки

- Кафе і ресторани

- Готелі та тубрази

- Готелі та мотелі

 

Дерев'яний будинок, виконаний з профільованого бруса, і теплий, і затишний, і гранично надійний.