Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(096) 001-36-83

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Окна в деревянном доме

Треба відзначити, що вже давно пластикові вікна стали домінувати на українському ринку, завдяки своїй доступності, ціні і поширеності. І багато українців  вже навіть не розглядають «дерев'яний» варіант. Але коли мова заходить про будинок з колоди ручної(дикий сруб) рубки(деревинній дом), пластикові вироби видаються не такими вже й привабливими в порівнянні з дерев'яними вікнами. Нижче ми наведемо кілька критеріїв (не зачіпаючи при цьому чисто технічних показників), які найчастіше і впливають на вибір споживачів.

Перший важливий аспект - це ЦІНА. Якщо подивитися на прайси, то стане зрозуміло, що пластикові склопакети дешевше дерев'яних. Але це якщо брати продукцію економ класу. Якщо ж ви хочете вибрати якісні моделі, то особливої ​​різниці в ціні ви не помітите. Більш того, якщо ви зупините свій вибір на інноваційних пластикових моделях з п'ятьма і більше повітряними камерами, то за таке віконце вам доведеться заплатити набагато більше, ніж за дерев'яне вікно с тими ж показниками теплоізоляції. Адже дерево саме по собі - це відмінний ізолятор, чого не можна сказати про ПВХ.

Таким чином, якщо ви обираєте вікна на дачу або туди, де якість не так важливо, то вікно ПВХ середнього класу буде коштувати дешево. А от якщо вам необхідні вікна в дерев'яний будинок(деревянный дом), де ви будете проживати постійно, то краще вибрати дерев'яні вироби, так як металопластикові конструкції належної якості будуть коштувати набагато дорожче.

Красиве вікно будинку з колоди ручної рубки(дома ручной рубки)

Другий аспект - це ВЕНТИЛЯЦІЯ. Відомо, що дерево в цілому і дерев'яні вікна зокрема, можуть «дихати». Добре це чи погано? З одного боку - це забезпечення оптимального мікроклімату (температура і вологість повітря), так як ви отримуєте постійний приплив свіжого повітря. Але з іншого боку, якщо ваш будинок розташований недалеко від жвавої автотраси, подібний приплив повітря вам зовсім не потрібен. 

Тому висновок напрошується такий: при виборі моделі вікна враховуйте обстановку навколо будинку і при проживанні в чистій місцевості віддавайте перевагу дереву, тоді як при поганій екології - тільки установка пластикових вікон.

Аспект номер три - це ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА. Якщо ще десятиліття тому дерев'яні вікна були лідером з екологічної чистоти, то сьогодні полівінілхлорид (а саме він йде на виробництво пластикового профілю) провадиться за іншою технологією, завдяки чому збільшилася його екологічна безпеку.

Відносно дерева треба сказати ще й те, що через певний термін служби деревина потребує антисептування, обробки антипіренами і водовідштовхувальними просоченнями. В результаті застосування недорогих захисних хімічних складів екологічні показники дерев'яного вікна можуть бути нижчою, ніж в пластикового.

Не можна забувати і про таку характеристику, як зовнішній вигляд. Тут треба сказати наступне: природно, дерев'яна рама - це особливий стиль і вишукування, це традиції і естетика. Але ж дерев'яні частини вікна для того, щоб виглядати добре, потребують постійного догляду - забарвленню, лакирування, а це вимагає певних витрат і вільного часу. Тоді як металопластикові вікна попри поширену думку, можуть бути не тільки білими, а і будь-якого іншого кольору, за ними непотрібно спеціально доглядати, ну, хіба що, мити звичайним мильним розчином в міру забруднення. До речі, цілком можливо придбати металопластиковий профіль для колод будинків, пофарбований під натуральне дерево - і те, що це імітація буде практично непомітно.

Дерев'яні вікна для будинку з колоди ручної рубки(срубы ручной рубки) І останнє, про що треба поговорити - це ДОСТУПНІСТЬ. Придбати пластикові склопакети можна в будь-якому місті, їх монтаж і транспортування не складають праці. Тоді як знайти фахівця з установки дерев'яних віконних рам досить складно. Та й виготовленням якісних вікон з дерева на сьогоднішній день займаються не так багато компаній.

Вибір відповідного вікна для будинку з колоди ручної рубки(срубы ручной рубки) не так однозначна, радимо вам завжди прислухатися до думки професіоналів, які допоможуть вибрати найоптимальніший варіант.

Пам'ятайте, що краще спочатку витратити трохи більше грошей, але відчувати задоволення від покупки, ніж заощадити трохи і постійно переживати з приводу того, що вікна у вашому дерев'яному будинку не відрізняються красою або через них ваша життя позбавлене комфорту.