Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(096) 001-36-83

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Кровля деревянного дома

Покрівля дерев'яних будинків (деревянных домов) з оциліндрованих колод і рубаних лазень не тільки захищає приміщення від опадів і забезпечує додаткову звукоізоляцію і тепло в будинку, але і виступає яскравим декоративним елементом в екстер'єрі споруди.

Покрівля для дерев'яного будинку(сруба) є складною технологічною конструкцією.

До її складу входить велика кількість шарів, кожен з яких виконує строго певну відповідальну функцію. Для того щоб забезпечити надійність і довговічність Вашої даху на етапі її монтажу, компанія "Дома из Сруба" рекомендує звертатися до підрядників, що об'єднують в собі комплекс послуг з проектування, постачання будівельних матеріалів і професійного монтажу покрівлі.

Покрівельні роботи, вартість яких залежить від вибору матеріалів і архітектурних особливостей дерев'яного будинку(деревянный дом), компанія «Дома из сруба» виконує в комплексі будівництва рубаних будинків, в який включається укладання покрівлі і монтаж водостічних систем, елементів безпеки та ін. Комплектуючих якісної покрівлі.

Дахи заміських будинків з  колод і дерев'яних лазень діляться на 4 основних види:

  • Односхила покрівля;
  • Двосхила покрівля;
  • Вальмова покрівля;
  • Полувальмова покрівля.

Дерев'яні рубані будинки(деревянные дома из дикого сруба) і лазні з  колоди прекрасно поєднуються з такими видами покрівлі як гонт (дерев'яна покрівля), очерет(камышовая кровля), м'яка покрівля, натуральна і металева черепиця.

 

Дерев'яна покрівля (гонт) для рубаних будинків і бань 

Гонт виготовляється з натуральної деревини  і при укладанні утворює оригінальні за формою клиновидні лусочки. Така покрівля дихає і служить 80 років і більше. Покрівельні роботи по монтажу дерев'яного даху у нас виконують фахівці високо класу, оскільки ця робота вимагає професійних знань і досвіду.

Під час атмосферних опадів гонт трохи розбухає, ще краще замикаючись між собою і забезпечуючи кращу герметизацію. При впливі ультрафіолетових променів дощечки швидко висихають і трохи вигинаються, сприяючи, таким чином, провітрювання і висушування підпокрівельного простору.

 

Очеретяна(камышовая) покрівля для дерев'яних будинків

Покрівля з очерету екологічно чиста, досить недавно увійшла в побут будівництва. В її основі лежить використання спеціально вирощеного водного очерету, котрий відрізняється  гнучкістю, має високий ступінь вологостійкості і міцності. Додаткова обробка стебел очерету захищає їх від високої вологості, посилює опір до гниття і підвищує вогнетривкі якості.

Її перевагами є стабільна форма, котра не піддається розбуханню при опадах, і стійкість до атмосферних явищ і перепадів температур.