Строительная компания «Дома из сруба »

Деревянные дома и бани от производителя!

 

📞 +38(096) 001-36-83

+38(063) 171-20-11

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Шлифовка деревянного дома

Шліфування зрубу - це один з найбільш важливих етапів обробки дерев'яних будинків(шлифовка реревянного дома). Колоди, з яких виконується зруб(сруб), мають залишки кори, через що дерево з часом темніє і втрачає свою привабливість. Щоб цього не сталося, і проводять зовнішню обробку зрубу.

Шліфування зрубу(шлифовка сруба) і просочення його антисептиками і антипіренами, виконана професійними майстрами компанії "Дома из Сруба" дозволяє:

  • захистити дерево від появи грибків і плісняви
  • повернути дереву первинний зовнішній вигляд
  • чіткіше виділити природний малюнок натурального дерева

 

Для чого потрібна шліфовка зрубу

Протягом року стіни дерев'яного будинку(деревянный дом) піддаються постійному впливу негативних факторів навколишнього середовища: палюче сонце, хуртовини, проливні дощі. Шліфування зрубу(шлифовка сруба) дозволяє вирішити цілий перелік завдань:

  1. Завдяки механічній обробці колод усуваються всі шорсткості і тріщини, поліпшуються естетичні характеристики деревини.
  2. Обшліфоване  дерево краще вбирає засоби біологічного захисту, лак і фарбу
  3. Шліфування зрубу є підготовчим етапом до виконання робіт з подальшої обробки будинку.
  4. Фактура деревини після шліфування стає більш помітною.
  5. На відшліфовані поверхні рівномірніше лягає і краще тримається фарба.
  6. Шліфування зрубу(сруба) перешкоджає передчасному старінню деревини.

 

Коли проводиться шліфування зрубу

Як правило, шліфування проводиться через рік після зведення зрубу, коли будинок дасть остаточну усадку. В результаті чого потемніла від впливу атмосферних опадів деревина набуває первинний зовнішній вигляд і готова до подальшої обробки.

Шліфування зрубу(шлифовка сруба), як правило, проводиться до нанесення всіляких просочень, лаку і фарби, але лише після висихання і природної усадки будинку.

 

Технологія шліфування зрубу

Шліфування зрубу - завдання досить складне і трудомістке і довірити його найкраще висококласним фахівцям, таким, як професіонали (Дома из сруба).

Шліфувати бажано  повністю просохлой зруб, адже волога деревини почне задиратися і ідеально гладкій поверхні не вийде.

Шліфування зрубу(шлифовка сруба) виконується за допомогою шліфувальної машинки з насадками різної зернистості. Первинна обробка дерева проводиться за допомогою насадки з діаметром зерна 40 і вище. Остаточна обробка виконується з використанням дрібнозернистою насадки (80-100).

Оскільки насадки при шліфовці дуже швидко забиваються смолянистих деревної пилом, і стирається абразив, замінювати їх доведеться досить часто. Чищення насадок за допомогою уайт-спіриту та металевої щітки продовжить їм термін служби, але первісної продуктивності не поверне.

Швидкість шліфування зрубу в середньому становить 2 хвилини / погонний метр, при діаметрі колоди 30 см.

Для зняття верхнього шару деревини використовується дискова і паркетно-шліфувальна машинка, для обробки важкодоступних місць буде потрібно кутова шліфувальна машинка.

Шліфування зрубу обов'язково виконується в респіраторі, окулярах або захисній масці. Видалити пил з поверхні дерева можна за допомогою, як звичайного пилососа, так і професійного пристрою.

Шліфування зрубу фахівцями "Дома из Сруба" - це відмінні естетичні та функціональні характеристики вашого будинку.