Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Дома из сруба

Раді вітати вас на сайті компанії «Дома из сруба»

Основний напрямок діяльності компанії "Дома из сруба" – проектування та будівництво дерев'яних будинків ,бань,готелів та ресторанів. Вже багато років "Дома из сруба" підтримує бездоганну репутацію на ринку будівельних послуг. Ми виготовляємо дерев'яні будинки(срубы) з якісного Карпатського  лісу, різної складності: від маленького зрубу лазні(сруб бани) до великого триповерхового котеджу. «Дома из сруба» спеціалізується на виготовленні дерев’яних будинків з добірного лісу хвойних порід, дерева відбираються нашими експертами безпосередньо на ділянці. Забезпечуємо реалізацію всіх етапів будівельних робіт - від зведення нульового циклу до обробки. В середньому від розробки проекту і до зведення коробки з покрівлею проходить 2 місяці.

При виготовленні зрубів(срубов) використовуємо якісну зимову деревину карпатських  лісів, з дикого зрубу(дикий сруб)  діаметром колоди 22-55 см, з оціліндрованої колоди(оцилиндрованное бревно) діаметром 20-26 см та профільованого брусу с перерізом 16-20см.

  1. Наша компанія при виготовленні зрубів використовує як традиційні підходи до вибору використовуваного матеріалу для обробки деревини, так і сучасні методи і технології.
  2. Ви можете вибрати один з наших проектів або запропонувати свій - сумлінна робота гарантована.
  3. Наші фінансові відносини з замовником прозорі, оплата поетапна.
  4. Кожен проект розраховується індивідуально, виходячи з характеристик будинку, що дозволяє суттєво економити в процесі    будівництва.
  5. Ми пропонуємо Вам повний цикл послуг з перетворення зрубу в красивий, теплий, комфортний будинок.
  6. У наших бригадах працюють висококваліфіковані будівельники, з багаторічним досвідом роботи, що дозволяє нам гарантувати якісне виконання будь-якого замовлення.
  7. Ми працюємо без посередників, тому наші ціни нижчі, ніж в аналогічних фірмах.
  8. Зруби на замовлення.
  9. Замовити зруб.
  10. Зруб недорого.

Ми будуємо заміські будинки, лазні та альтанки з дикого зрубу(дикий сруб), оціліндрованої колоди(оцилиндрованного бревна) та профільваного брусу, втілюючи в життя Вашу мрію про затишне, комфортне та екологічне житло високої якості за розумні кошти.

Заказывайте сруб прямо сейчас!!! 

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 Main Menu