Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Ванная комната в срубе

         У наш час люди намагаються будувати заміські будинки(срубы домов) так, щоб в них були всі зручності. І в цьому плані один з найбільш важливих і відповідальних етапів - облаштування ванної кімнати. Тут потрібно багато часу, сил і уваги.
        При створенні проекту ванної кімнати в будинку потрібно враховувати деякі тонкощі дерев'яного(дома из сруба) домобудівництва. Насамперед, потрібно визначити, де краще розташувати ванну кімнату. Краще помістити її так, щоб вона була неподалік від кухні. У цьому випадку буде простіше спроектувати і провести в будинку єдиний водопровід, а також єдину каналізацію. Звичайно, ванну кімнату можна облаштувати і в будь-якому іншому місці. Але на це доведеться витратити більше коштів. Та й конфігурація труб буде більш складна.

            Починати будівництво ванної кімнати потрібно з монтажу підлоги. Для ванних кімнат кращим варіантом буде бетонна стяжка, на яку укладають плитку. Це найбільш дешевий і простий варіант. Таким же способом можна облаштувати підлогу в інших санвузлах деревяного будинку(деревянного дома). Ще один варіант - укласти на підлогу в санвузлі дошки і листи гіпсоволокна. Коли підлога у ванній готовий, можна починати обробку стін. Для цього можна використовувати практично будьякі  досить вологостійкі матеріали.

 

          Як відомо, будь дерев'яна будівля(сруб дома), в тому числі і брусовий будинок(дом из бруса), схильний до постійної нерівномірної усадки. Це пов'язано з тим, що з плином часу будь-яка деревина всихає, при цьому форма її змінюється. При проектуванні санвузла потрібно обов'язково врахувати цей момент. Якщо цього не врахувати, все скінчиться тим, що при перекосі стін санвузол буде виведений з ладу. Цього можна уникнути, якщо оснастити санвузол в дерев'яному будинку(деревянном доме) незалежним каркасом. Для цього від підлоги до самої стелі прокладають спеціальні пази, а потім вставляють у них сталеві профілі. Каркас потрібно ставити так, щоб він не був враспор зі стелею. Для кріплення каркаса використовують саморізи. Вкручувати їх потрібно вільно.

         І ще один важливий момент - захист дерева від гниття. Якщо деревина, з якої побудований будинок, захищена від гниття, деформація стін зведеться до мінімуму. Зараз існують різні варіанти такого захисту. Першу обробку деревини проводять ще на начальному етапі будівництва. Для цього використовують спеціальні розчини, які захищають дерево від різких стрибків температур і не пропускають всередину деревини вологу. Крім того, у вже готовому будинку з бруса(дома из сруба) деревину потрібно регулярно обробляти захисними препаратами. Зазвичай це роблять навесні. Потрібно визначити, яку ділянку, вражений грибком, потім зачистити його, і після цього обробити спеціальними антисептичними пастами або просоченнями.

Заказывайте сруб прямо сейчас!!! 

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 Еще статьи:

    [creativecontactform id="1"]
{/source}


Main Menu