Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Почему люди строят дома и бани из сруба |  Чому люди будують будинки і лазні зі зрубу

            Якщо ви хочете побудувати будинок(сруб дома) або баню(сруб бани), має сенс будувати їх зі зрубу(сруб). Такі будови можна побудувати дуже швидко, під них не потрібно дорогий фундамент. Такі споруди відрізняються екологічністю, високою функціональністю, прекрасною теплоізоляцією. Зруб(сруб) - довговічний і міцний матеріал. Стіни такої будови не потребують ні в зовнішній, ні у внутрішній обробці. Якщо ви хочете, щоб будинок(сруб дома)або лазня(сруб бани) з бруса прослужили довго, потрібно використовувати для будівництва той брус, який оброблений антисептиками і антипіренами.

           Якщо на вашій ділянці зибкий грунт, будинок(дом из сруба) або лазня(баня из сруба) зі зрубу будуть кращим варіантом. При зрушення або просідання грунту в кам'яних будівлях з'являються тріщини. У будинках зі зрубу(дома со сруба) тріщин не буде.
        Є певні правила вибору зрубу(сруб). Краще вибирати зруб із сосни, оскільки він найдовше прослужить у вологому кліматі. Для виготовлення зрубу(сруб) краще використовувати деревину, заготовлену взимку. Колоди, з яких виготовляється зруб(сруб), повинні бути гладко оброблені. У зрубі повинні бути вентиляційні отвори.
       Перш ніж почати будівництво будинку(сруб дома) або лазні зі зрубу(сруб бани), потрібно підготувати їх планування - визначити розміри всіх приміщень, підготувати креслення, розмітити територію, визначити кількість матеріалів, які будуть потрібні для будівництва.
           У стандартну комплектацію зрубу(сруба) зазвичай входить система крокв, матки і лаги. Крім того, потрібно придбати матеріали для покрівлі, підлоги, перегородок, ганку, вікон і дверей. Якщо ви будуєте лазню(сруб бани), вам будуть потрібні також столярні вироби: лавки, лавки і т.д. Не можна забувати і про матеріали для пароізоляції, гідроізоляції, утеплювачах для стін, підлоги і покрівлі, а також про покрівельні матеріали.
            Одним з найбільш важливих елементів будь-якої будівлі є фундамент. Під будинки і лазні зі зрубу(дома и бани в сруб) зазвичай ставлять стовпчастий фундамент. Він стійкий при деформації грунту, має високу несучу здатність.

         Коли фундамент готовий, починають збирати зруб(собирать сруб), проводять первинну конопатку стін, монтують стелі, підлоги і перегородки, встановлюють систему крокв, виконують обрешітку покрівлі. Потім проводять покрівельні роботи, встановлюють вікна та двері. Якщо мова йде про лазню(сруб бани), в ній будують димової стояк, ставлять піч, монтують полиці.

         Якщо ви будуєте лазню(сруб бани), пам'ятайте: між поверхнею фундаменту і закладних брусом потрібно забезпечити гідроізоляцію.
         Тепер про закладний брус. Зазвичай його покривають антисептиком. Ще один варіант - просочити ту сторону бруса, яка прилягає до поверхні фундаменту, машинним маслом.
         Якщо Ви збираєтеся будувати лазню зі зрубу(баня со сруба) самостійно, насамперед, оцініть свої знання і можливості. Якщо у вас немає досвіду, все може скінчитися тим, що ви просто зіпсуєте матеріал. Краще довірити будівництво професіоналам.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

Тел.067 856 44 65

Тел.063 171 20 11

E-mail:       Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

Еще статьи:

 

 

Main Menu