Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Преимущества деревянногодома|Переваги  дерев'яногобудинку

 

1. Дерев'яний будинок(деревянный дом), дерев'яна лазня (з бруса, оциліндрованого колоди, квадратного і Д-образного бруса) - завжди мають чисте повітря, вологість в будові підтримується на оптимальному рівні, незалежно від зовнішніх впливів, що забезпечує комфортність проживання. 

2. У стінах дерев'яних будинків(деревянных домов), дерев'яних лазень(деревянных бань), дерев'яних альтанок з оциліндрованих колод(оцилиндрованного бревна), квадратного і Д-образного бруса, які ми використовуємо при будівництві наших споруд, присутні смоли і фітоциди, які надають сприятливий вплив на проживаючих в них людей. 

3. Красиве, світле дерево позитивно впливає на настрій.

4. Низька теплопровідність - це безперечна перевага дерева. Чим менше теплопровідність матеріалу, з якого збудований будинок, тим він тепліше. Перевага дерев'яного бруса над цеглиною по теплоізоляційних властивостях очевидно - стіна з оциліндрованих колод 200 мм дорівнює товщині цегляної стіни 1100 мм (чотири цегли). Крім того, дерев'яні стіни витримують нео6межене число циклів заморожування-ро3морожування, а тому термін служби будинку 3 дерева(дома из сруба) може перевищувати 100 років. 

 

 5. Наявність теплового замка в стінах дерев'яних будинків(деревянных домов), зроблених з оциліндрованих колод, дикого зрубу, квадратного і Д-образного бруса, дозволяє не робити додаткового утеплення дерев'яного будинку. Коефіцієнт продування завжди буде в кілька разів нижче, ніж у будинків з цегли.              

 

6. Мінімальні терміни збірки будови (дерев'яного будинку, дерев'яної лазні, дерев'яної альтанки) - готовий комплект будинку(сруба) представляє собою конструктор, з якого в лічені тижні можна швидко зібрати дерев'яний будинок, відповідно до проекту. 

7. Дерев'яні будинки(дома из сруба)дуже стійкі до землетрусів і ураганів. Пожаробе3печність може бути забезпечена нешкідливими вогне3ахисними просоченнями.

8. Деревина також є таким будівельним матеріалом, який не забруднює навколишнє середовище і не заважає природі оновлюватися. Тому дерев'яний будинок, дерев'яна лазня(баня из сруба) є екологічно чистим будовою.

9. Деревина 3датна дихати, і ця властивість дозволяє їй, як сучасному комп'ютеру, підтримувати необхідну температуру і рівень вологості повітря. Тепловий потік з приміщення спрямовується назовні і проходить крізь колоду. При цьому, в процесі його охолодження до 3овнішніх шарів колоди, пар і вуглекислий га3 направляються перпендикулярно річним кільцям колод. У підсумку, волога і шкідливі речовини виходять з торців колоди. Саме завдяки цій властивості, в будинках зі зрубу (домах из сруба) підтримується необхідний кисневий баланс і оптимальна вологість повітря.

10. Дерев'яні лазні(бани из сруба), побудовані 3 сосни та сауни, оброблені вільхою або липою, володіють осо6ливим духом і цілющою дією. Смолисто-гіркуватий запах знімає напругу, омолоджує і тоні3ує шкіру, підвищує імунітет, сприяє швидкому відновленню здоров'я після трудового тижня, занять спортом, хвороби, стресів.

     Виходячи з наведених доводів можна виявити що: Будинок з дерева - це здоровий клімат в будівлі, природна природна краса і комфорт. Мінімальна втрата тепла (економія грошей!), Пожежобезпечність, столітній термін експлуатації, а головне - здоров'я Ваше, Ваших дітей та онуків.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

Тел.067 856 44 65

Тел.063 171 20 11

E-mail:       Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

Еще статьи:

 

 

 

 

Main Menu