Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Обратотка сруба антисептиком

 

Матеріалом, найбільш масово використовуваним в будівництві, дерево. Однак «улюбленець» будівельників найбільш вразливий  по відношенню до інших будівельних матеріалів. Ця стаття присвячена захисту дерев'яних конструкцій антисептичними матеріалами.

Антисептик, за визначенням словника -хімічний препарат проти гниття, стосовно до деревині. Отже, фунгіцидну протимікробну дію основне завдання всіх антисептичних препаратів. Препарати не тільки знищують грибкові колонії, але абсолютно нешкідливі для людей. Вони не мають залишкового неприємного запаху, не вбирають вологу, допускають подальшу обробку поверхні лаками фарбами, стійкі до вимивання вивітрювання. Обробку зрубу(сруба) антисептиком найкраще проводити по свіжій, щойно обро6леной поверхні дерева бажано до складання виробу. Промислові технології мають на увазі обробку під тиском, в ваннах або спеціальних машинах. Однак обро6ка при безпосередньому монтажі конструкції не поступається за ефективністю стаціонарним, промисловим методам.

Найбільш небезпечним для деревини, грибковим ураженням вважається «синява». Висока вологість, низька навколишня температура (10-20 С), застій повітря свіже спіл умови розповсюдження грибкового вогнища. Свіжорозпиляна дошка, в умовах теплого приміщення без провітрювання, здатні «посиніти» на 70% -80% лише за один тиждень. Однак не тільки «свіжа» деревина «синіє» на очах, суха псується так само швидко за вищезазначених умов. Наявність синяви свідчить про грибкове ураженні, будучи попередником гниття. Боротися з «синявою» марно. Необхідно уникати поразки на стадії заготівлі матеріалу та створення відповідних умов експлуатації. Обробка антисептиками можлива лише на стадії експлуатації. Антисептик для дерев'яного будинку лазні

Під дією сонячних променів деревина втрачає свій первісний колір, набуваючи сірі відтінки, викрашіваясь. На міцності матеріалу це ніяк не позначається, викликаючи більше негативні емоції зовнішнього вигляду. Своєчасне нанесення антисептика або лакофарбового покриття вирішують цю проблему. Не меншу небезпеку для деревини являє цвіль, різновид бактеріального ураження. Білий будівельний гриб, його називають ще домовик гриб, завжди вважався дерев'яної «чумою». В давнину, будинок, де заводився такий білий гриб (грибок) спалювали, запобігаючи решту будинків села від зараження. Якщо ви помітили поразку деревини цвіллю, не панікуйте, все-таки 21 століття надворі. Уражена ділянка необхідно механічно видалити, зішкребти, зчистити. Уражене місце необхідно потім провітрювати ретельно просушити. Антисептиком можна обробляти добре просушену поверхню. Якщо є можливість, то вогнище ураження опромінюється за допомогою ультрафіолетової лампи. Видів гнилі багато: червона, сіра, біла, зелена т. д. Результат один. Не доводьте деревину до такого стану. Антисептична обробка здатна запобігти цьому.

На закінчення нагадаю, що багато антисептиків самі потребують захисту лаком  або декоративним покриттям. Це група безбарвні грунтовки антисептики. Лессірующіе склади повноцінно тонують захищають деревину. Широка гамма кольорів дозволяє повноцінно підбирати необхідні антисептики вирішуючи свої технічні та декоративні завдання.

 

 

 

 За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

Тел.067 856 44 65

Тел.063 171 20 11

E-mail:       Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

Еще статьи:

 

 

 

 

 

 

 

Main Menu