Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Сруб дома.Сруб из карпатской ели!

 

        Побудувати надійний будинок хоче кожен. Однак про те, як вибрати кращий матеріал для такого будинку, багато хто просто не знають. Не секрет, що для того, щоб зруб будинку(сруб дома) простояв не один десяток років, необхідні  будівельні матеріали високої якості. Ми пропонуємо зруби з Карпат, тому що саме в Закарпатті є відмінні лісозаготівельні бази, будівельний ліс який відповідає всім необхідним вимогам.

      Будівництво з дерева залишається найбільш популярним тому, що натуральний будівельний матеріал володіє неперевершеними характеристиками і перевагами перед іншими видами матеріалів.

      Так, мабуть, головною перевагою дерева як матеріалу для зведення будинків, є його екологічність. Деревина «дихає», підтримуючи в будинку унікальний баланс вологості і кисню.

      Будови з зрубів(дома из сруба) простоять не одну сотню років. Ті, хто робить ставку на міцність дерев'яних будинків ніколи не помиляться. Їх часто будують у районах з сейсмічної нестійкістю – зруби(сруб) являють собою цільну коробку, яку непросто порушити.

       Дерево має низьку теплопровідність, а це означає, що воно відмінно утримує тепло всередині приміщення. Така своєрідна економія на паливі - в будинку зберігається тепло, тому немає необхідності підтримувати в нагрівачі високу температуру.

      Вибираючи будинок зі зрубу(дом из сруба), можна також заощадити на внутрішній або зовнішній обробці приміщення. Колоди, обкоровані і покриті безбарвним захисним складом, оббиті по швах джутовій мотузкою, виглядають природно і можуть стати відмінною основою природного стилю в інтер'єрі.

       Оскільки найчастіше зруби роблять із хвойної деревини, яка багата смолами і ефірними маслами, повітря в таких приміщеннях наповнене фітонцидними  речовинами і корисними для людського організму мікроелементами.

Незважаючи на те, що будівництво зрубів будинків(строительство срубов) - справа професіоналів, що вимагає досить тривалої підготовки і займає від півроку до півтора років, все частіше люди вибирають саме дерев'яні споруди.

Дерев'яний зруб(сруб) простоїть набагато довше, якщо за ним грамотно доглядати. Наприклад, обробивши зруб антипіренами і антисептиками, можна не переживати про поразку деревини паразитами або випадкове загоряння.

Вибирайте проекти дерев'яних будинків на нашому сайті, визначайтеся, і робіть замовлення: і Ви станете господарем чудового зрубу будинку чи бані!


Заказывайте сруб прямо сейчас!!! 

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

 

 Еще статьи: 

Main Menu