Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Сруб из оцилиндрованного бревна

 

Оциліндрована колода - універсальний будівельний матеріал. Він підходить і для будівництва великого котеджу, і для невеликої дачної будівлі, ганку, веранди. Будинок з натуральної деревини привабливий зовні і естетичний завдяки натуральному теплому кольору деревини, її приємною на дотик текстурою, а також здоровому мікроклімату, який забезпечують фітоциди, які виділяються деревом.

Індивідуальний будинок з оциліндрованих колод(сруб из оцилиндрованного бревна) - оптимальне рішення при виборі технології будівництва. Такий будинок задовольняє найвищим вимогам, відрізняється особливою престижністю, і в той же час цілком порівнянний за ціною з іншими традиційними видами малоповерхового будівництва.  

Строительство домов из оцилиндрованного бревна под ключ

Оциліндровану  колоду виготовляють на виробничих ділянках деревообробних комбінатів з використанням автоматизованих верстатів, тому всі колоди мають точно задану форму і розміри. Перевага такого матеріалу перед деревиною ручної рубки, це легкість укладання колод в зруб, більш щільне їх прилягання в зрубі, що робить непотрібним процес конопатки. До того ж, більш рівні колоди зовні виглядають акуратніше.

Округлі форми колод надають внутрішнім приміщенням додатковий затишок. Зовні такий будинок виглядає одночасно традиційно, і по-справжньому сучасно. Через однакові габарити оциліндрованих колод монтаж зрубу займає істотно менший час, так як не треба підбирати товщину сусідніх колод або напрямок  їх укладання. Крім того, на усадку такого будинку буде потрібно набагато менше часу, так як оциліндрованої колоди вже було попередньо просушено на заводі.

 

Цена сруба дома из оцилиндрованного бревна

Більш детальну інформацію про будівництво будинків, а також ціни послуг і матеріалів можна отримати по телефону. Ми дамо відповідь на всі Ваші запитання!


Заказывайте сруб прямо сейчас!!! 

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

 Еще статьи:

 

 

Main Menu