Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Сруб бани | Вентиляция в срубе бани

При будівництві лазні(сруба бани) один з найбільш важливих моментів - організація вентиляції. Саме від того, наскільки грамотно організована вентиляція, залежить кількість в парній теплого повітря, і його спрямований рух, витрата палива, а при опаленні за допомогою печі - безпека від чадного газу.

При організації вентиляції в лазні(бане) потрібно дотримуватися певних правил. Вхідні отвори, через які з вулиці надходить холодне повітря, потрібно розташовувати в нижній частині приміщення, якомога ближче до грубки-каменці, щоб повітря нагрівався якомога швидше. Тяга в лазні забезпечується піччю або вентилятором. Існують різні варіанти розташування вентиляторів і печі. Багато в чому вибір варіанта визначається тим, як використовується обігрів парної - на електриці або на паливі. При необхідності вентиляцію можна організувати так, щоб тепле повітря потрапляло в сусідні приміщення, а також в підвал. Перевіряти, як облаштована топка і вентиляція, слід до повного розрахунку з будівельною бригадою, щоб при необхідності вони усунули допущені помилки.

 Дуже важливо правильно розташувати в лазні (срубе бани) вікна та двері. При виборі їх місця розташування слід виходити з двох основних принципів - безпеки та максимального теплозбереження. Вікна в лазні (бане)роблять невеликі, щоб в них йшло якомога менше тепла. Вікна потрібно розташовувати так, щоб їх можна було відкривати, не встаючи з лави. Це потрібно для того щоб забезпечити можливість відкрити вікно в тому випадку, коли стало занадто жарко, або людина відчула себе погано.

Двері в лазні( с срубе бани) потрібно робити з масиву деревини, яка здатна витримати високу температуру, а також підвищену вологість. Для виготовлення дверей в лазні використовують тільки деревину листяних порід. Потрібно робити так, щоб двері в парну відкривалася назовні. Якщо людина раптом відчує себе погано, він зможе відкрити двері своєю вагою. З такої ж причини в парній на двері не ставлять внутрішні запори. У двері парилки варто зробити вікно, щоб можна було перевірити, як почувають себе ті, хто там париться. Особливо це важливо, якщо мова йде про дітей і літніх людей. Зовнішні двері потрібно оберігати від снігових заметів, а також від потоків води. Якщо є можливість, краще зробити так, щоб двері виходила на південь.

Якщо ви збираєтеся замовляти споруду лазні(сруб бани) в спеціалізованій фірмі, всі ці питання слід обговорити ще до початку будівництва. Вислухайте аргументи фахівців, приведіть свої аргументи, прийміть спільне рішення. Тільки так можна побудувати лазню(сруб бани), яка буде відповідати і нормам безпеки, і вашим вимогам.

 

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

Тел.067 856 44 65

Тел.063 171 20 11

E-mail:       Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

Еще статьи:

Main Menu