Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Дома из дикого сруба

 

 Основними рисами будівництва будинку в стилі "дикий cруб" є підкреслення природної природи будівельного матеріалу при повному збереженні експлуатаційних характеристик. Традиційною "родзинкою" в будівлях цього стилю є використання комлевих  частин дерева із збереженням верхньої частини кореневої системи. Так будинок набуває унікальний зовнішній вигляд.

 Крім використання тільки ручного інструменту, особливістю такої технології будівництва є і використання колод великого діаметра - від 22-до 60 см. Це не тільки підсилює теплоізоляційні властивості несучих конструкцій зрубу, але й надає будові зовнішній елемент казковості.

Такий будинок часто замовляють собі люди, що збираються проводити більшу частину часу в єднанні з природою, а також мисливці або рибалки. Популярним такий стиль(дикий сруб) став і для невеликих готелів і пансіонатів, розташованих у лісовій зоні. Внутрішнє оздоблення такого будинку виконується зазвичай в тому ж стилі "лісовоої казки", як і сам зруб. Втім, креативні дизайнерські рішення дозволяють виконати внутрішню обробку і в будь-якому іншому стилі, зберігши при цьому її гармонійне поєднання з концепцією "дикого зрубу". 

 

Строительство домов из дикого сруба под ключ

Будівництво дерев'яного будинку з дерева ручної рубки в стилі так званого "дикого сруба" вимагає застосування спеціальних технологічних прийомів і високої точності збірки. Тільки вона в даному випадку може забезпечити високі експлуатаційні якості будівлі. Для підгонки кожної колоди потрібно точне вимірювальне обладнання та спеціалізовані інструменти.

В зруб укладаються тільки колоди обтесаних за допомогою ручного інструменту, причому обробка проводиться строго в напрямку деревних волокон. Зовні оброблене таким чином колода схоже на багатогранник з великою кількістю вузьких граней. Цим вид колоди відрізняється від інших видів колод, які зазнали обробку в заводських умовах: оциліндрованих колод і лафета.

Ручна обробка дозволяє зберегти верхній шар деревини, розташований під самою корою - заболонь, що має захисні властивості. Тому зруб з колод, оброблених таким способом, простоїть при дотриманні норм будівництва довше, ніж, якби були використані промислово оброблені колоди. Спосіб обробки колоди ручним інструментом: під сокиру, під скобель або під рубанок дозволить повністю зберегти натуральність дерева і його природну привабливість.

 

Цена дома из дикого сруба

Більш детальну інформацію про будівництво будинків з дикого зрубу, а також ціни послуг і матеріалів можна отримати по телефону. Ми дамо відповідь на всі Ваші запитання!


Заказывайте сруб прямо сейчас!!! Дома из дикого сруба

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

 Еще статьи:


 


Main Menu