Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Канадская рубка 

Дикий сруб. Сруб из оцилиндрованного бревна.

 При зведенні будинку відповідальний момент поставити зруб. Зруб(сруб) технологія будівництва дерев'яного. Зрубом називається будинок, який побудований за цією технологією. Дерев'яні будинки економічно вигідні т. к. естетика самого колоди не вимагає будь якої додаткової обробки. Неповторний малюнок деревини створює неповторність житла. зовнішня обробка дерев'яного будинку не потрібно. Сам будинок екологічно чистий, його стіни «дихають», доведено, що третя частина повітря в закритому приміщенні оновлюється через колоду або брус. А сучасні антисептичні матеріали надійно захистять дерево від вологи комах.

Здавна на Русі зруб дерев'яного будинку(сруб деревянного дома) будували вручну, при цьому використовували тільки сокиру тесло, долото струг, риску. За століття теслярське ремесло удосконалювалося, в даний час налічується більше десяти основних видів рубки. Для виготовлення зрубу використовуються: оциліндрована або рубана колода, пиляний, струганий або клеєний брус лафет..

Зруб будинку(сруб дома) виходить при укладанні вінця на вінець. В зрубі головне з'єднати дерев'яні частини, тобто виконати врубку. Врубки сприйматимуть навантаження, що передаються на неї. Частини врубки зрубу, які стикаються, повинні дуже щільно прилягати та  не мати зазорів, по всіх площинах з'єднання. Також необхідно, щоб у врубках не застоювалася вода. Канадський зруб, як всі методи рубки зрубів, зародився в Росії, а найбільшого поширення набув у Канаді. Канадська рубка (канадский сруб)виконується вручну. Чаша паз під утеплювач вибираються тільки вручну. Канадський метод рубки це високоточна підгонка колод, що призводить до відсутності зазорів між колодами. При ручній обробці колоди зберігається міцний верхній шар деревини, що робить більш довговічним комфортним дерев'яний будинок(Деревянный дом). Збереження заболоні верхнього шару дає можливість захистити внутрішні м'які шари деревини від негативного впливу сонячного світла, яке може змінювати структуру шарів деревини, що призводить до прискореного гниття. Тому заболонь, збережена на колоді, збільшує термін життя будинку, робить його більш якісним.

Чаша трапецієподібної форми, на відміну від «російської чаші». Основнаідмінність канадської чашки наявність затесу. Будинки, зведені за цими двома технологіями, різняться навіть візуально,бо затес зробленим в районі перерубів.

 

Стіни канадського зрубу суцільний масив, утеплювач невидимий. Щілини між колодами відсутні, стик виходить щільний, міцний точний. При ручній обробці колоди зберігається міцний верхній шар деревини, що робить більш довговічним комфортним дерев'яний будинок. Канадська чаша на відміну від російської при усушці не утворює зазорів, за рахунок форми вирубки та розміру. Адже технологія канадської чаші вимагає, щоб чашка була трохи меншого розміру, ніж відповідна їй відповідна частина врубки нижнього колоди (щоці). При усушці відбувається заклинювання зазорів які утворюються,зруб(сруб) стає більш міцним, стійким. Немає необхідності в додатковому утепленні щілин клоччям або льноджутом.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

Тел.067 856 44 65

Тел.063 171 20 11

E-mail:       Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

Еще статьи:

 

 

 

Main Menu