Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Срубы ручной рубки

         Будівництво власного будинку дуже непроста задача, яке потребує чимало сил, часу, певних знань, і вкладень. Але якщо бажання володіти власним заміським будинком(сруб дома) настільки велике, то великий шанс впоратися з усіма проблемами і труднощами. 
        На самому початковому етапі будівництва необхідний проект майбутнього будинку(проект сруба), вибір матеріалу, з якого він буде побудований. Люди пред'являють до свого житла досить високі вимоги, і це цілком обгрунтовано. Будинок повинен бути не тільки естетично привабливим і затишним, він повинен бути максимально теплим і надійним. Рубані будинки(срубы ручной рубки) чудово підходять під всі ці критерії, а їх природна краса знаходиться на найвищому рівні. 
Сьогодні рубані будинки під ключ(рубленые дома под ключ) це виконання абсолютно всіх робіт з будівництва та з благоустрою будинку, подібна послуга стала досить поширеним і затребуваним видом будівництва. Таку послугу надає компанія «Дома из сруба». 
        Традиційно рубані будинки зводяться з хвойних порід дерева. Основу будинку складає дерев'яний зруб(сруб), що складається з колод, що розташовуються в горизонтальному порядку. Всі колоди в зрубі зв'язуються між собою пазами або вирубками. Якщо кінці колод будуть виступати за межі зрубу, то технологія врубки носить назву «в чашу». Якщо кінці колод не виступають за межі зрубу, то технологія врубки називається «в лапу». 
        Рубані будинки мають ряд безперечних переваг перед будівлями, виконаними з інших матеріалів. Адже дерев'яний будинок це, в першу чергу, екологічно безпечне житло. У такому будинку жити або навіть просто знаходиться це справжнє задоволення. Рубані будинки мають приголомшливу  властивість, вони можуть «дихати», більше того, дерев'яні стіни підтримують сприятливий мікроклімат всередині будинку. Дерев'яні будинки рекомендуються для проживання людям, страждаючим алергічними захворюваннями, захворюваннями легенів, а також маленьким дітям. 
       Деревина володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності, це властивість допомагає зберігати тепло в зимовий період і не нагріватися приміщенню в літню спеку. Будівництво дерев'яних будинків(строительство деревянніх домов) набуло популярності завдяки сучасним технологіям збірки. Будинок, який зведений зі зрубу ручної рубки(дикий сруб) надійний і довговічний.
        Рубані будинки пожежобезпечні, тому що сучасні технології і застосування спеціальних просочень, роблять стіни стійкими до займання, а колоди, які просочені спеціальними складами, не дозволяють розмножуватися в них плісняви, грибка і комах-шкідників. 
        Цілком імовірно, що незабаром рубані будинки за обсягом будівництва почнуть витісняти кам'яні або цегляні будівлі, і це завдяки відмінним характеристикам деревини і її ручної обробки.

Заказывайте сруб прямо сейчас!!! 

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

 

 Еще статьи: 

 

 

 

Main Menu