Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Купить сруб бани в Киеве


       Якщо Ви вирішили купити зруб лазні(купить сруб бани), то, можливо, вже уявляєте якою вона має бути. Наша  компанія «Дома из сруба»працює як з індивідуальними проектами, так і пропонує свої типові рішення зрубів лазн(проекты срубов бань). Найпоширеніша помилка замовників, що пропонують будівництво зрубу лазні за своїм проектом це незнання технологічних норм і вимог. Наші фахівці з радістю ознайомлять Вас з цими тонкощами і допоможуть грамотно скорегувати або доопрацювати вже придуманий вами проект. 

         Якщо з проектом ви ще не визначилися, то можна вибрати вже наявний у нашій базі варіант. Асортимент типових проектів(проекты бань), представлених нашою компанією досить великий і дозволяє задовольнити найрізноманітніші потреби. 
При покупці зрубу лазні(покупка сруба бани) необхідно вирішити з чого вона буде зроблена: з колоди або з бруса. деякі відмінності в ціні, наприклад брус дешевше колоди, але на його обробку потрібно більше коштів, а в підсумку вийде, приблизно, однаково. Брус вибирають ті, хто планує надалі робити обшивку, у кого не вистачає відразу грошей на зруб з колоди. Перевагою зрубу з бруса те, що з нього можна зробити практично будь-який проект під будь-які розміри і будь-яке планування, тоді як зруби з колоди, зазвичай, мають фіксовані розміри і підганяються під певне планування. Але зруб з колоди(баня из дикого сруба) вважається тепліше і гарніше, та й серйозної додаткової обробки не вимагає. До того ж, у бруса істотний недолік властивість лопатися на сонці, причому наскрізь, чого з колодою ніколи не станеться. 

        Зруб з колоди також поділяється на два види, залежно від способу рубки «в чашу» або «в лапу». Перший спосіб більш дорогий, але і більш практичний, до того ж не вимагає зовнішнього облицювання, для зрубу лазні він більш кращий. 
Також перш, ніж купити зруб лазні(купить сруб бани в Киеве), варто вибрати породу деревини, з якої виготуватися баня. Найпоширенішими є  хвойні породи сосна і ялина. Незважаючи на недорогу ціну, зруби бань(сруб бани из смереки) з цих порід володіють прекрасними споживчими властивостями. 


        Виходячи з розмірів ділянки, потрібно вибрати оптимальний розмір зрубу лазні(сруб бани). Пам'ятайте, що маленьку баню легше розтопити, чим більшу. Також потрібно врахувати кількість осіб, які будуть користуватися лазнею. Планування лазні повинна включати передбанник, душову  і парну. Парну рекомендується робити квадратної форми, розміром 10 м2 на п'ять чоловік. Душове  відділення будувати з розрахунку 1 м2 на людину. А кімнату відпочинку розраховується за 1,3м2 на людину. 

       Найважливішим, мабуть, при покупці зрубу лазні(купить сруб бани) буде вибір відповідної будівельної організації. На жаль, не всі фірми на цьому ринку якісно і сумлінно виконують свої зобов'язання. Багато хто з них вводять замовника в оману або надають замовнику недостовірні відомості. 
Найбільш часто це стосується термінів виготовлення зрубу лазні. Не обманюйте, якщо вам пропонують побудувати недорого зруб лазні під ключ за пару тижнів, в якій можна відразу ж митися. Будь зруб лазні, неважливо з колоди або бруса, вимагає усадки, процес якої займає від кількох місяців до року. Оптимально це від 6 місяців до одного року. 


       Ще одним прийомом продавців може бути пропозиція дешевого зрубу лазні з невідповідного будівельного матеріалу, наприклад берези. Цей матеріал не рекомендується використовувати для будівництва зрубу лазні, так як деревина берези відрізняється малостойкие до процесів гниття. Березові віники та розпалювання березовими дровами ось, що дійсно підійде для лазні. 
       Питання: ціна (цена сруба бани)якість завжди викликає ряд сумнівів. Сам по собі зруб не може коштувати копійки, але використання новітніх технологій і спеціального устаткування дозволяє продавати зруб лазні недорого. Перш, ніж купити зруб лазні, не бійтеся задати ряд каверзних питань фахівець повинен дати чіткі відповіді. 

        Поширена помилка неправильний вибір пори року для рубки зрубу. Вся справа в тому, що при будівництві краще використовувати ліс зимової рубки, ніж літній. Взимку менше йде накопичення соків, відповідно, вологість деревини мінімальна, вона щільніше, твердіше, якість її набагато вище, колоди не темніють, рідше тріскаються. Тому й будинок, побудований в зимовий час, міцніше, більш стійкий до зовнішніх впливів. 

      Купити зруб лазні нескладно, але, щоб уникнути обману і можливих розчарувань слід відповідально підійти до цього питання.

 

    Звертайтесь до нас і Ви отримаєте якісний зруб лазні за привабливою ціною!

Заказывайте сруб прямо сейчас!!! 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

Еще статьи:


 

Main Menu