Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

       Баня из сруба

 

          Баня - це корисне проведення часу і здоров'я. Багато сучасних баз відпочинку та рекреаційні центри пропонують всім бажаючим попаритися в традиційній лазні. Власники приватних будинків також можуть побудувати на території своєї ділянки баню зі зрубу(баня из сруба), яку можна буде у будь-який момент розтопити і піти з друзями попаритися. 

         Компанія «Дома из сруба» пропонує послуги будівництва лазень зі зрубу(строительство бань из сруба). Будівництво лазні(срубы бань проекты) це важлива та кропітка праця, де необхідно враховувати багато факторів і особливості проектування. Одним з перших і ключових спектрів при будівництві зрубу лазні(строительство деревянной бани) це вибір належного місця. Як правило, найбільш вдалим місцем для подібних будівель вважається берег річки чи водойми. В процесі експлуатації лазні, буде споживатися вода і тому необхідно заздалегідь спланувати якісне відведення стічних вод. Якщо є можливість, зруб (сруб)можна побудувати на височини, і за рахунок природного перепаду висот, створити водостік. 

         Традиційно, при побудові лазні зі зрубу(бани из дикого сруба) враховували також сторони світу: вікна повинні виходити на захід, двері, на південь. Мінімальна площа лазні повинна становити 10 кв. метрів, при цьому стеля повинна бути низькою, що дозволяє уникнути тепловтрат. При проектуванні лазні варто враховувати також питання фундаменту, а також планування самої споруди. У лазні повинні бути присутні такі елементи як: тамбур,роздягальня,душова,парилка та  кімната для відпочинку

           У своїй роботі наша фірма намагається поєднувати давні традиції c новітніми технологіями та методиками. Власні деревообробні цехи, оснащені всім необхідним високотехнологічним обладнанням, дозволяє виготовляти надійний матеріал і виконувати широкий спектр послуг. Пропонуємо будівництво «лазні зі зрубу під ключ»(срубы бань под. ключ). Основний матеріа будівництва – дикий зруб(дикий сруб), дозволяє швидко зводити споруду, точність чергування колод і приємний, презентабельний зовнішній вигляд. Для внутрішніх оздоблень застосовують натуральну деревину, яка ефектно виглядає, і практична для збереження необхідного температурного режиму.

           Компанія «Дома из сруба» рада співпраці. Ми пропонуємо вигідні ціни(цена сруба бани), які неабияк відрізняються від цін інших фірм, оскільки ми сами виробляємо будинки та бані зі зрубу. Наші фахівці проектанти допоможуть Вам спроектувати об'єкт і проведуть всю необхідну консультацію щодо будівельних матеріалів, методик і термінів виконання замовлень.

Заказывайте сруб прямо сейчас!!!

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 Еще статьи:

 


Main Menu