Компания «Дома из Сруба»  

E-mail: stroy-dd@ukr.net

Тел.: 067 856 44 65

Дикий сруб или оцилиндрованное бревно?

         Більшість людей, при виборі матеріалу для будівництва дерев'яного будинку, цікавляться, що краще - оциліндрований брус(оцилиндрованное бревно) або ж зруб(сруб) ручної рубки(дикий сруб)? У цій статті ми спробуємо пояснити різницю і виділимо переваги кожної технології.
По-перше, різниця полягає не тільки в діаметрі колод (іншими словами - теплоізоляційні характеристики зрубу(сруба)), але і в довговічності споруди, яка залежить від природного захисного шару, який властивий будь-якому дереву.
Ви напевно уявляєте собі, як виготовляється оциліндрована колода(оцилиндрованное бревно). У будь-якого колоди є комель і верхівка. Зрозуміло, верхівка набагато тонше, ніж комель. Тому, для того, щоб отримати ідеально рівну по всій довжині колоду, леза верстата встановлюються на рівні верхівки, і потім, вони прямують у бік комля, зрізаючи всі нерівності на своєму шляху. Внаслідок чого, колода значно втрачає у своєму діаметрі. І що найбільш критично - з нижньої частини колоди знімається весь захисний шар. Цей фактор, безсумнівно, є причиною раннього гниття деревини і побудованих з неї зрубів(срубов). Якщо задуматися над різницею знятого шару, то виходить, що у верхівки зрізається практично тільки кора - близько 1.5 см, а у комля - 5 см і більше. Загалом, з колоди зробили оциліндровану дошку, яка довго не простоїть під атмосферними опадами.
Звичайно, такі зруби(срубы) виглядають «як з картинки», але вони не так довговічні, як, наприклад, рубані будинки(срубы из дикого сруба). А якщо Ви хочете зробити оциліндровані колоди, хочаб, 25-26 см в діаметрі? Уявіть, якої товщини повинен бути комель у цього дерева. Скоріше всього, крім потерті і м'якою серцевини там нічого не залишиться. Тим більше що матеріал такого діаметру коштує дуже дорого.
А ось зруб ручної рубки(сруб ручной рубки) виготовляється з колоди діаметром 28-32 см, і навіть більше. За бажанням Замовника, можна поставити хоч 45-ти сантиметрові колоди. І це буде виглядати естетично. Мало хто знає, що стіни, зведені з таких колод, мають дуже корисні властивісті - низька теплопровідність. Це впливає як на тепловий баланс усередині приміщення, так і дає пряму можливість будувати стіни тонше, ніж, наприклад, цегляні. Дослідження показали, що бревенчата стіна, товщиною близько 28 см, прирівнюється за показниками теплопровідності, до цегляної стіни, товщиною 1,4 - 1,5 метрів. Перевагою також є те, що дерев'яні стіни, піддаючись багаторазовим різким перепадам температури, не руйнуються.
Так само, не забувайте, що дерев'яний будинок - це екологічно чиста будова. Усередині завжди буде оптимальна вологість, яка створить комфорт для проживання.
Безумовно, оциліндрована колода трохи дешевше, ніж ручний зруб(ручной сруб). Тому багато і вибирають саме його. Але ми рекомендуємо звернути увагу на той момент, що без захисного шару, деревина псується з неймовірною швидкістю. Крім того, що вона швидко набирається вологи, сиріє і гниє, її ще й їдять різні жучки і оси - що надалі призводить до не дуже презентабельного вигляду Вашого будинку або лазні.
Висновок простий і очевидний: зруби з оциліндрованих колод(сруб из оцилиндрованного бревна) підкуповують привабливою вартістю і своїм виглядом - всіколоди єдиного розміру, діаметра, а будинок такий чистенький і біленький.
Але якщо ви задумалися про недоліки, але хочете відмінний дерев'яний будинок, то можна зробити його з каліброванї колоди, обробити рубанком або під скобель. Це трохи дорожче, але краса і довговічність такого зрубу(сруба) поб'є всі рекорди.
Вибір за Вами, але пам'ятайте, що жодна компанія, яка будує зруби з оциліндрованих колод(сруб из оцилиндрованного бревна), не скаже про недоліки цих споруд.
Ми маємо достатній досвід в дерев'яному житловому будівництві і знаємо, що краще зрубу з обструганих під рубанок колод(дикий сруб), діаметром 28-32 см, просто не буває!

 

Заказывайте сруб прямо сейчас!!! 

 

Тел.: 067 856 44 65

Тел.: 063 171 20 11

E-mail:     Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Сайт www.дома-из-сруба.com.ua

 

 Еще статьи:

Main Menu